Yaşam

Tuvalette Oturarak Doğuma Giden Kadının Akıllara durgunluk veren Görüntüleri

Hamilelik döneminin hormonal iniş çıkışları, sağlık sorunları ve ruhsal gerginlikler yetmiyormuş gibi bir de pek çok anne adayını korkutan ‘doğum’ anı var… Ancak sosyal medya fenomeni bir anne doğum yaptı. yedinci çocuğu kendi evinin tuvaletinde otururken! Viral anlar ve detaylar için buraya gelin ?

Kaynak:https://nypost.com/2023/01/16/i-went-…

Hamilelik dönemi sağlık sorunları ve hormonal iniş çıkışlarla dolu şiddetli bir dönem olmaya yetmiyormuş gibi bir de yolun sonunda birçok anneyi ve anne adayını korkutan bir ‘doğum’ olayı var.

Ama bildiğiniz tüm doğum hikayelerini unutun! Sosyal medya fenomeni olan bir anne, çocuğuyla daha önce hiç görmediğimiz bir olay yaşadı.

ABD’de yaşayan Ariel Tyson isimli kadın, geçtiğimiz kasım ayında çok ilginç bir doğum süreciyle yedinci çocuğunu dünyaya getirdi!

Doğru duydunuz, Ariel ve kocası Michael’ın altı oğlu var.

Hamileliğinin son haftalarında olan Ariel, bir gece saat 2:30 sıralarında suyunun geldiğini düşünerek uyanmış ve telaşla tuvalete gitmiş.

Daha önceki deneyimlerinden yola çıkarak doğum yapmadan önce yalnız kalmak istediğini ve daha sonra kocasını aramayı sevdiğini söyleyen bayan, Michael’ı bir süre uyandırmadı.

Ancak bu sefer ilk dakikalarda sancının çok sancılı olduğunu anlayınca doğum sırasında başına geleceklerden çok korktu ve eşini aramaya karar verdi.

50 dakikadır tuvalette oturan ve sancı çeken Ariel sonunda doğum yaptı; 4 kilo ağırlığındaki ilk kız bebeğini kendi elleriyle tuttu! ?

“Hayatımın en büyük şokuydu, kendi bebeğimi doğurdum ve ilk kızımızın dünyaya geldiğini öğrendim.”

Çift bu anları da kameraya kaydederek TikTok’ta paylaştı:

Bu deneyim aslında çiftin ilk konuttaki doğum deneyimi değildi; Yedi çocuğundan beşi evde doğduğu için çiftimizin bu konuda bilgisi oldukça fazladır.

Ancak bu ilginç doğum deneyimi onlar için bir ilk oldu ve sosyal medya kullanıcılarını da şaşırttı; Çiftin paylaştığı anlar viral oldu ve toplamda 26 milyondan fazla görüntülendi…

Yorumlarda “Şu an hamileyim ve tuvalete bile gitmeye korkuyorum” mesajları geldi. ? Bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara git!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu